طراحی و چاپ آنلاین بلوط

  • info@chapbalut.com

انواع پرچم و مدل های مختلف چاپ آن

هر کشور و یا هر سازمانی برای معرفی کشور و لوگو خود تصمیم به چاپ پرچم رومیزی یا پرچم تشریفات می کند ، چراکه چاپ پرچم برای نمایان کردن برند امری بسیار ضروری و مهم می باشد. وقتی یک توریست وارد یک کشور می شود بهترین اتفاق برای ساکنان آن شهر معرفی نماد آن کشور که پرچم آن است می باشد.

و وجود یکسری پرچم های آن کشور در سطح شهر لازمه هر کشوری برای معرفی برند خود که پرچم آن است برای مسافران خارجی خود می باشد . در طول تاریخ پرچم نماد اقتدار و یا نماد غرور آفرینی برای هر ملتی بوده و همواره سعی می شود از گران ترین جنس ها و مرغوب ترین پارچه ها برای پرچم خود استفاده کنند.

و در طول تاریخ این سنت هم برقرار بوده است که سرنگونی پرچم هر کشور در جنگ ها نماد شکست سپاهیان تلقی می شد. و نصب پرچم در هر نقطه نماد قلمری آن کشور برروی آن منطقه قلمداد می شد.
در دنیای امروز سازمان ها برگرفته از پرچم ملی خود شروع به نماد سازی و یا به اصطلاح لوگوسازی کردن برای خودشان می کنند و این لوگو بسیار با اهمیت و با ارزش می باشد.

در نتیجه برای نمایان کردن برند و لوگو خود اقدام به چاپ بر روی انواع محصولات خود می کنند از چاپ پاکت گرفته تا چاپ کارت ویزیت و از همه مهم تر چاپ پرچم را در دستور کار قرار می دهند.

انتخاب مدل چاپ پرچم هم یک نکته بسیار مهم و ضروری برای هر سازمانی می باشد.

به دلیل اهمیت چاپ پرچم در طول تاریخ سبک های مختلفی در خصوص چاپ پرچم به وجود آمده که ما قصد داریم مهم ترین انواع پرچم را برای شما گوش زد کنیم. امید است این مقاله به انتخاب پرچم مناسب سازمان شما کمک شایانی کند.

چاپ پرچم ها کلا به سه دسته تقسیم می شوند:

  • پرچم تشریفات
  • پرچم رومیزی
  • پرچم اهتزاز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هشت =

پشتیبانی آنلاین چاپ بلوط